Genel olarak işletmelerde yoğun olarak sandalye kullanımı vardır. Cafeler de, Restaurantlar da ve evlerde çok sayıda sandalyeler bulunabilmektedir. Bu gibi eşyaların temizlikleri genelde çok zorlayıcıdır. Özellikle yemek mekanların da sandalyeler genelde çok çabuk ve çok yoğun kirlenebilmektedir. Temizlikleri de bilinçsiz olarak yapıldığında genel olarak daha kötü sonuçlar doğurmaktadır. Peki ne yapmalı sandalyelerin temizliği için? Bu konuda verilebilecek en iyi cevap bu işi mutlaka profesyonellere bırakmaktır. Sandalye yıkama için gittiğimiz bazı mekanlar da acı tecrübelerle karşılaşıyoruz. Örnek vermek gerekirse bir lokanta kendi personelinden sandalyeleri silmesini istemiş, haliyle bu işi bilmeyen personel sandalyeleri bezle silerken temizleme suyunun içine ağartıcı içeren ürenler atmış. Tabi sonuç hüsran. Sandalyeler renk cümbüşüne dönüşmüş. Ufak masraflardan kaçmak isterken daha büyük bedeller ödeyebilirsiniz. Bunu ödemek istemiyorsanız bir bilene danışmanız uygun olacaktır. Bizi sadece yıkama için değil bilgi almak içinde günün her saati arayabilirsiniz.
Her evde ve her işyerinde mutlaka sandalye bulunmaktadır. Sandalyeler özellikle iş yerlerinde ya da restaurantlar da çok sık olarak kullanılmakta ve her gün farklı insanlar tarafından kullanılarak mikrop yuvası haline gelmektedirler. Bu duruma çok dikkat etmek gerekir. Toplu kullanım alanında bulunan kumaşlarda yüzlerce çeşit mikrop bulunmaktadır. Bu nedenle belirli zamanlarda bu ürünlerin temizlikleri yapılmalıdır.
Şirketimiz hem işyerlerinize hem de evlerinize sandalye yıkama hizmeti vermektedir. Bu hizmet işyerlerinin dilediği saatte verilmektedir. Misal olarak gündüz çalışan bir restaurantın sandalyelerini gece 24 de başlayarak temizleyebiliriz. Bizim işimiz gücümüz hijyenik yaşam alanları oluşturmak. Siz ne zaman isterseniz biz hizmete hazırız.
mersin koltuk yıkama, koltuk yıkama mersin, mersin koltuk temizliği, mersin yatak yıkama, mersin sandalye yıkama, mersin araç koltuğu temizleme, mersin araç koltuğu yıkama, mersinde koltuk yıkama, koltuk yıkama mersin