Mersin koltuk yıkama firması olarak 15 yıldır profesyonel koltuk yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama, araç koltuğu yıkama ve yerinde halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Mersinde koltuk yıkama olarak siz değerli müşterilerine yıkama yaptıracağınız tüm eşyalar ve koltuklarınız için şirket güvencesi en üst seviyede hizmet vermekteyiz. Mersin koltuk yıkama Asil Temizlik temizlettiğiniz her türlü koltuk, yatak, sandalye v.b eşyalarda solma, yıpranma veya benzeri bir durum için %100 güvence vermektedir. Böyle bir garantiyi siz değerli müşterilerimize nasıl veririz?
Yıkama yapılan eşyalarınızda kullanılan deterjanların kalitesi Avrupa standarlarında olup tamamen bitkisel kimyasal içermeyen Johnson ve iduna marka deterjanlar sayesinde yüzde yüz temizlik ve parlaklık sonucu elde etmekteyiz.
Kullanılan koltuk yıkama makinesi son teknoloji ve en kaliteli sanayi tipi makine parkurundan oluşmaktadır.
En önemlisi çalışan personelimize %100 Kefil olma garantisi. Çalıştırdığımız persnellerimiz Bu konuda her türlü eğitimini almış uzman kişilerden oluşmaktadır. Hiçbir şekilde yabancı uyruklu ve deneyimsiz personeller gönderilmemektedir.
Koltuklarda %99 leke çıkarma ve ilk günki gibi temizlik garantisi vermekteyiz. Sizler beğenmediğiniz taktirde hiçbir şekilde ücret talebimiz olmayacaktır.
Mersin koltuk yıkama olarak servis yazdırdığınız zaman size verilen saatte personellerimiz ev veya iş yerinize gelir. Firmamızdan randevu oluşturmak için 0507 349 61 26 nolu telefondan randevu oluşturabilirsiniz.

mersin koltuk yıkama, koltuk yıkama mersin, mersin koltuk temizliği, mersin yatak yıkama, mersin sandalye yıkama, mersin araç koltuğu temizleme, mersin araç koltuğu yıkama, mersinde koltuk yıkama, koltuk yıkama mersin